Sprevádzam ľudí na ich ceste do svojho vnútra. K tej jedinečnej esencii bytia, s ktorou všetci prichádzame na tento svet. Pomáham im prepojiť sa s vlastnou dušou a tak objaviť vnútornú slobodu

Ponuka služieb

Pred prvým sedením si zavoláme, zoznámime sa, porozprávame sa v krátkosti o tom, čo vás trápi a aké máte očakávania. Odpoviem vám na vaše prípadné otázky, vysvetlím, ako terapia prebieha. Naladíme sa na seba. Je veľmi dôležité, aby medzi nami vznikla dôvera a otvorenosť. 

Telo je barometer duše a je natoľko inteligentné, že nás pustí len do takej hĺbky, na akú sme v danej chvíli pripravení a odhalí nám len tie spomienky, ktoré sme schopní v danej chvíli spracovať.

1 sedenie

trvanie 2,5- 3 hodiny

odkryjeme hlbšiu príčinu vášho problému, spomienku, ktorá sa objaví, spracujeme tak, aby vám už neškodila, odhalíme a vyčistíme limitujúce presvedčenia a prísľuby

Cena: 100 €

balíčky sedení

sú dizajnované na mieru, podľa aktuálnych tém, ktoré potrebujete riešiť. Odhalíme a vyčistíme nezdravé vzorce správania, stratégie ega, sabotérov hojnosti, prípadne fóbické reakcie, karmické lekcie a dohody. Uvoľníme emócie cez telo. Balíčky zahrňujú aj telefonickú podporu medzi sedeniami.

balíček 3 terapií

Cena: 270 €
1 sedenie za 90 €

balíček 5 terapií

Cena: 425 €
1 sedenie za 85 €

Návrat hore