Sprevádzam ľudí na ich ceste do svojho vnútra. K tej jedinečnej esencii bytia, s ktorou všetci prichádzame na tento svet. Pomáham im prepojiť sa s vlastnou dušou a tak objaviť vnútornú slobodu

Môj príbeh

Som jedinečný človek, stelesnenie božskej lásky, tak ako každý z vás. Niekedy veselá, plná radosti a nadšenia, inokedy smutná, alebo nahnevaná. A tak je to v poriadku. Dnes už viem, že moje emócie sú moji pomocníci a radcovia, ktorí mi hovoria, či idem správnym smerom, za svojimi snami a či žijem v súlade sama so sebou. Ale vždy to tak nebolo…

Do mojej ranej mladosti som bola skôr uzavretá, no s bohatým vnútorným svetom. Emócie som prežívala väčšinou vo svojom vnútri a starostlivo kontrolovala, ktoré vypustím na svetlo sveta. Nerozumela som im, niektorých som sa až bála a pochovala ich hlboko v sebe. To sa samozrejme odrazilo aj na mojom zdraví. Bola som sa často unavená, bez energie.  

Nevedela som sa nájsť, chýbala mi ľahkosť, akoby som mala na sebe nejaký neviditeľný poklop. Niekde v sebe som ale cítila, že mi život môže dať viac, že môže byť pestrejší, ako som ho prežívala. Verila som, že je nejaký hlbší zmysel, pre ktorý som prišla na svet.

Odpovede na moje otázky som hľadala v motivačných knihách, neskôr na rôznych seminároch a kurzoch, pri pobyte v tme. Všetky mi niečo dali, niekam ma posunuli, ale stále mi chýbali dieliky do úplnej skladačky. Tak veľmi som sa snažila život pochopiť.

Myslela som si, že keď sa vydám a založím rodinu, budem konečne šťastná a naplnená. Nestalo sa tak. Nespokojnosť sa vo mne často búrila. Nevedela som prečo. A navyše som mala prácu, ktorá ma nenapĺňala.

Bod zlomu

Posledná kvapka bola náhla smrť mojej blízkej priateľky. Upadla som do niekoľkomesačného stavu smútku, beznádeje a apatie. Cítila som sa stratená, nevidela som cestu von. A vtedy si ma „našla“ Cesta. „Náhodou“ som objavila na internete informáciu, že Brandon Bays bude mať o niekoľko dní prednášku v Bratislave.

Volanie duše bolo veľmi silné. Našla som komplexnú metódu, ktorá ide do hĺbky. Posledný dielik puzzle zapadol na svoje miesto. O mesiac som absolvovala prvý seminár Intenzívna Cesta. Pochopila som, že cítiť a vyjadrovať všetky emócie, či už „pozitívne“ alebo „negatívne“ je v poriadku.  Po prvom seminári Cesty som postupne absolvovala všetky semináre spadajúce do Terapeutického programu a stala sa akreditovanou terapeutkou Cesty. Na každom z absolvovaných seminárov som postupne stále viac a viac spoznávala svoje stratené Ja. Pochopila som svoju nespokojnosť, frustráciu, objavila som v sebe hlboko potlačené emócie a vyčistila nezdravé vzorce správania a limitujúce presvedčenia, ktoré ma dosiaľ v mojom živote negatívne ovplyvňovali. 

Cesta sa stala mojím životným štýlom a ďalej som sa vzdelávala. Objavila som Dorothe Trassl a jej úžasnú, jedinečnú metódu E-motion. Na jej seminároch som sa naučila uvoľniť zablokované emócie v tele pomocou pohybu, dýchania, jogových cvičení a neurogénneho chvenia. Naučila som sa skutočne vnímať svoje telo. 

Som veľmi vďačná za všetky nástroje, ktoré mám dnes k dispozícií a ktoré mi pomáhajú zvládať situácie a výzvy každodenného života. Viem, kto som a prijímam sa taká, aká som. Tiež prijímam všetko, čo mi život prináša, s láskou a pokorou. 

Žiť vedomý život  a mať ho pevne vo svojich rukách je dar, ktorý by som dopriala zažívať každému z nás.

Absolvované kurzy a vzdelávanie

 1. 2023 – Mentoringový ročný program u Lenky Lutonskej
 2. 2022- E-motion a Enneagram – Dorothe Trassl
  6-dňový seminár, Prepojenie práce s telom a Enneagramom
 3. 2021- NLP Premier Practitioner- Akadémia Andyho Winsona
  4- mesačný tréning zameraný na prácu s mysľou
 4. 2021- Koučing Bez Ega- Kevin Billet
  3-mesačný výcvik zameraný na prácu s Enneagramom
 5. 2021- E-motion a Uzdravenie vnútorného dieťaťa- Dorothe Trassl
  seminár zameraný na prácu s telom, uvoľňovanie vývinových tráum
 6. 2020- E- motion a Čistenie traumy- Dorothe Trassl
  seminár zameraný na hĺbkovú prácu s telom pomocou jógy, pohybu, neurogénneho trasenia a dotyku
 7. 2020- TRE metóda- Eva Tóth
  workshop zameraný na uvoľňovanie psychického a fyzického napätia pomocou trasenia
 8. 2019- Život Transformujúci Týždeň – Brandon Bays, Kevin Billet
  terapeutický výcvik zameraný na prácu s klientami a na rôzne aspekty využitia terapií v živote (depresie, závislosti, traumy a iné)
 9. 2019- Seminár Bez Ega – Brandon Bays, Kevin Billet
  zameraný na Enneagram a prácu s 9 egotypmi
 10. 2014- Cesta -Nástroje pre inšpiratívny prístup k deťom- Simona Weiss
  seminár zameraný na prácu s deťmi
 11. 2014- Liečenie Vedomou Komunikáciou- Kevin Billet
  Využitie prvkov NLP (neuro-lingvistického programovania) vo verbálnej a neverbálnej komunikácií
 12. 2014- Manifestácia Hojnosti- Kevin Billet
  seminár zameraný na odhalenie sabotérov a manifestáciu hojnosti v živote
 13. 2013- Intenzívna Cesta a Pokročilé nástroje- Brandon Bays
  základný seminár metódy Cesta
 14.  
Návrat hore